XIV Bieg o Skarb Partiusa i inne kolejne sukcesy

Skarb Portiusa to prestiżowa nagroda, którą po raz pierwszy wywalczył ustrzycki biegacz
Ignacy Domiszewski👍👍👍

 

Potwierdził, że jest w formie, wygrywając zawody i osiągając rewelacyjny czas 21:37 🤔
Wielkie gratulacje !!!

Poniżej prezentujemy relację Wojtka Domiszewskiego z niedawno odbytych zawodów oraz wycinki z prasowe potwierdzające wysoką formę podopiecznych Grzegorza Oleksyka…

W Lubatowej i pod Cergową:

W Mucznem i Krośnie:

Maria Domiszewska była pierwsza w klasyfikacji generalnej kobiet w III Bieszczadzkim Biegu Przełajowym „Tropem Żubra” w Mucznem na dystansie 15 km (bieg odbył się w sobotę, 18.08.) i druga w tej samej kategorii podczas niedzielnego XIV Biegu Ulicznego o Skarb Portiusa w Krośnie na dystansie 7 km.

Sukces odniósł także Ignacy Domiszewski, który podczas tego samego biegu w Krośnie zajął pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej mężczyzn, finiszując ostro przed zawodnikiem z Ukrainy. Czas Ignacego to 21:37.
A wracając do Mucznego. Po raz pierwszy zawodnicy mogli pobiec w Muczmageddonie, trasie liczącej 5 km z licznymi przeszkodami. W klasyfikacji generalnej kobiet pierwsza do mety dobiegła Sabina Lizis. Natomiast w kategorii open mężczyzn rodzinny sukces odnieśli Zbigniew i Hubert Tomaszek, gdzie tato, Zbigniew, był pierwszy, a syn, Hubert, trzeci.

W Polańczyku i w Ustjanowej także sukcesy 🙂

Piękne gratulacje!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *