IV Bieg Ekologiczny – Wyniki

Open 2,3 km:

  1. Malawski Aleksy (10:02)
  2. Symula Kacper (10:07)
  3. Podolak Paweł (10:26)
  4. Ozga Kamil (10:28)
  5. Zatorska Pleskacz Izabela (10:34)
  6. Buśko Oliwia (10:37)
  7. Kłodowska Kaja (11:10)
  8. Walczak Szymon (11:42)
  9. Mickoś Paweł (11:45)
  10. Lewiński Mateusz (11:53)                                                                                                                                                                                  Więcej wyników znajdziesz -> tutaj.

Open 9,2 km:

  1. Domiszewski Ignacy (38:06)
  2. Jakubik Marcin (38:30)
  3. Albrycht Katarzyna (38:34)
  4. Stańko Paweł (40:01)
  5. Szmist Szymon (40:17)
  6. Tomaszek Zbigniew (42:04)
  7. Piszczek Stanisław (42:28)
  8. Szeremeta Tomasz (42:48)
  9. Lizis Sabina (43:01)
  10. Brendzowski Adam (43:13)

Więcej wyników znajdziesz ->tutaj.

Open Nordic Wolking:

  1. Niepokój Radosław (29:17)
  2. Konik Jacek (29:59)
  3. Kubiszyn Małgorzata (31:40)
  4. Sokołowski Marek (31:53)
  5. Oleksyk Małgorzata ( 32:44)
  6. Kończewska Bożena (33:34)
  7. Walczak Zbigniew (33:38)
  8. Fundanicz Aleksandra (33:59)
  9. Janiec Jakub (34:17)
  10. Kubiszyn Wiesława (37:17)

Więcej wyników znajdziesz -> tutaj.

Biegi dziecięce:

Dziewczęta I-II, 200m

  1. Budzyk Ewa (01:02)
  2. Dutka Hanna (01:03)
  3. Kruk Małgorzata (01:06)
  4. Łoch maja (01:07)
  5. Rogalińska Oliwia (01:08)
  6. Ozga lena (01:11)
  7. Lisowska Karolina (01:14)
  8. Paszkowska Emilia (01:21)
  9. Jakubik Zofia (01:43)
  10. Gnot Hanna (02:16)

Chłopcy I-II, 200m

  1. Kozak Szymon (01:01)
  2. Jasiurski Karol (01:01)
  3. Kaszany Kacper (01:04)
  4. Dutka Stanisław (01:04)
  5.  Gleń Mateusz (01:06)
  6. Dziadosz Michał (01:06)
  7. Dębski Gracjan (01:07)
  8. Choroba Michał (1:07)
  9. Mierzyński Miron (01:10)
  10. Nawrocki Oliwier (01:10)

Dziewczęta III- IV

  1. Germańska Oliwia (01:37)
  2. Wronowska Amelia (01:39)
  3. Kowalska Julia (01:43)
  4. Grasela Julia (01:46)
  5. Kochanowicz Blanka (01:49)
  6. Fundanicz Amelia (01:52)
  7. Dacko Pola (01:54)
  8. Sędzimir Magdalena (01:54)
  9. Łoch Nicola (01:54)
  10. Midura Zuzanna (01:55)

  Chłopcy III-IV, 400m

  1. Kaszany Karol (01:29)
  2. Koncewicz Kacper (01:31)
  3. Tkacz Bruno (01:36)
  4. Choroba Szymon (01:43)
  5. jachimowicz Wiktor (01:43)
  6. Różański Karol (01:46)
  7. Błyska Sławomir (01:48)
  8. Wilgucki Adrian (01:51)
  9. Cichaczewski Łukasz (01:51)
  10. Sokół Franciszek (01:52)

Dziewczęta V-VI, 800 m

  1. Prajzner Julia (02:39)
  2. Albrycht Emilia (02:45)
  3. Winnicka Jagoda (02:48)
  4. Tarsudis Oliwia (02:49)
  5. Fundanicz Martyna (02:49)
  6. Florek Kinga (02:56)
  7. Dorożańska Oliwia (3:00)
  8. Wójcik Paula (03:05)
  9. Kuźniar Paulina (03:08)
  10. Łysyganicz Anna (03:13)

Chłopcy V-VI, 800 m

  1. Kłapkowski Patryk (02:44)
  2. Paszkowski Przemysław (02:53)
  3. Kapuśniak Dominik (02:53)
  4. Dybała Marcel (02:55)
  5. Bojko Paweł (03:00)
  6. Atemborski Filip (03:04)
  7. Cichaczewski Bartłomiej (03:05)
  8. Ślusarczyk Piotr (03:06)
  9. Mikulski Arkadiusz (03:07)
  10. Stukan Szymon (03:08)

Dziewczęta VII – VIII, 1200 m

  1. Juszczak Urszula (04:13)
  2. Jagielska Gabriela (04:19)
  3. Matiasik Alicja (04:21)
  4. Kamińska Oktawia (4:30)
  5. Kościańska Julia (04:41)
  6. Cybruch Maja (04:43)
  7. Chwostyk Marta (04:43)
  8. Błaszczak Julia (04:58)
  9. Liniewska Aleksandra (05:09)
  10. Łysyganicz Aleksandra (05:11)

Chłopcy VII – VIII, 1200 m

  1. Waleszyński Jakub (03:52)
  2. Tomaszek Hubert (03:58)
  3. Oskorip Michał (04:00)
  4. Grasela Hubert (04:06)
  5. Kuc Paweł (04:07)
  6. Chmielowski Rafał (04:08)
  7. Szeremeta Szymon (04:31)
  8. Ozga Jarosław (04:34)
  9. Pereślucha Maciej (04:34)
  10. Rymarowicz Eryk (04:39)

Więcej wyników znajdziesz ->tutaj.

Zwycięzcy – kategorie wiekowe:

Kobiety –

K (d0 29)

  1. Suchwiecka Paulina (59:30)

Szymula Paula (1:19:04)

K (30-39)

  1. Fundanicz Monika (48:40)
  2. Ławrynowicz Katarzyna (1:03:27)

Ćwikła Agnieszka (1:11:57)

K (40-49)

  1. Kondefer Beata (46:38)
  2. Puszczałowska – Lizis Ewa (51:51)

Blajer Elżbieta (58:55)

Mężczyźni –

M(do 29)

  1. Kuc Jakub (48:53)
  2. Kuc Paweł (48:53)

Buziewicz Jakub (54:40)

M(30-39)

  1. Szmist Szymon (40:17)
  2. Piszczek Stanisław (42:28)

Szeremeta Tomasz (42:48)

M(40-49)

  1. Tomaszek Zbigniew (42:04)
  2. Grządziel Darek (46:44)

Bihun Jacek (46:59)

M(60+)

  1. Haduch Jerzy (47:45)
  2. Klamud Ryszard (48:01)

Konopka Henryk Wincenty (50:06)

Marsz Nordic Walking

K(do 29)

  1. Konik Zuzanna (37:08)
  2. Galica0 – Niepokój Aleksandra (37:25)

Kocik Julia (38:24)

K(39-49)

  1. Fundanicz Aleksandra (33:59)
  2. Kubiszyn Wiesława (34:17)

Rykała Irena (34:45)

K(50+)

  1. Lachowska Ewa (37:59)
  2. Michalik Krystyna (39:08)

Bryl Janina (41:12)

M(do 29)

  1. Janiec Jakub (34:17)
  2. Konik Jakub (37:07)

Kaszany Karol (37:16)

M (30-49)

Walczak Zbigniew

M(50+)

  1. Niepokój Józef (36:30)
  2. Budzisz Jerzy (40:18)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *