Eliminator 2018

Dnia 24.11.2018 r. odbyły się niezwykle ważne zawody a mianowicie Bieg Górski “Eliminator” w ramach finałowego festiwalu Ligi Biegów Górskich 😉

EIMINATOR 2018 to cztery podbiegi każdy o długości 1,7 km i 450 m w górę, mimo trudności, nasi waleczni biegacze zdobyli dla nas medale!

Szczyt Czantorii został czterokrotnie pokonany jedynie przez połowę startujących zawodników.  W grupie zwycięzców znalazła się Maria Domiszewska. Watro wspomnieć, że Maria ustąpiła miejsca na podium, jedynie wielokrotnej medalistce mistrzów Polski i Europy – Izabeli Zatorskiej.  Na Czantorii, ścigał się również Ignacy Domiszewski, który nie jest wprawdzie specjalistą od górskiego biegania ale miejsce pod koniec drugiej dziesiątki bardzo cieszy.

Wielkie Gratulację !! 🙂

Wielkie Gratulację należą się również dla Sabiny Lizis, która wśród juniorek zajęła drugie miejsce  😉